Green Cell batéria AGM 12V 100Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Pakiet APC RBC
- Pakiet APC RBC1
- Waga W02
- Waga NWW
- Waga WT
- CB 4.5
- TP 6
Kompatibilné čísla výrobkov:
Kód produktu: 0
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 330 × 171 × 224 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 330mm |
| Kapacita | 100 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 171 |
| Hmotnosť | 27500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 224 |
Recenzie
9 ohodnotenie
Napísať recenziu!
16/04/2026
-
Péter
Overený nákup
Kedvező ár, viszonylag gyors szállítás. Elégedett vagyok.
08/09/2025
-
Bene Csaba
Overený nákup
Kiválóan működik. Minden rendben volt a termékkel.
27/07/2025
-
Attila
Overený nákup
A terméket gyorsan kiszállították.
Megfelelően működik.
Megfelelően működik.
20/01/2025
-
Parrag Gábor
Overený nákup
Nagy teljesítmény kiváló áron.
Köszönöm szépen a lehetőséget.
Köszönöm szépen a lehetőséget.
10/12/2024
-
Kertesz Geza
Overený nákup
Nagyon jó hibátlanul működik
12/11/2024
-
Rebenkó János Zsolt
Overený nákup
Egy hete teszi a dolgát, gond nélkül SinusPRO-800E szünetmentes tápegységgel.
06/04/2024
-
Imre
Overený nákup
06/02/2024
-
Berlik Nándor
Overený nákup
Azt kaptam amit kértem. ár/érték arányban kiváló termék. A csapat is korrekt és segitőkészek.
12/04/2023
-
Tibor
Overený nákup
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 75Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-15.64€

