Green Cell Autonabíjačka z 24V na 230V menič napätia (zvýšenie napätia) 300W / 600W Rozbalené balenie
Popis
Rozbalené balenie: Produkt prichádza s rozbaleným balením a vykazuje menšie známky používania na zariadení. Avšak je v dokonale funkčnom stave a má 24-mesačnú záruku.
Ak chceš počas cestovania prevádzkovať zariadenia z elektrickej siete, budeš potrebovať menič napätia. S jeho pomocou môžeš z 24V napätia vytvoriť 230V napätie, takže môžeš používať vo svojom aute/nákladnom vozidle zariadenia, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, ohrievač, chladnička..atď)
Ak si nie si istý, aký typ meniča napätia potrebuješ, napíš našej zákazníckej podpore e-mailom, na čo ho chceš použiť a pomôžeme ti s výberom.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 6.5 cm x 10.9 cm x 17.9 cm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 600 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 1x szivargyújtó csatlakozó kábel 1x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz, 2x biztosíték |
| Kód produktu | INV02 |
| Hmotnosť | 658 g |
