Green Cell Auto menič 12V na 230V (zosilňovač napätia) 1500W
Popis
Ak chcete počas cestovania napájať zariadenia zo sieťového napätia, budete potrebovať invertor. S jeho pomocou môžete z 12V napätia vyrobiť 230V napätie, takže budete môcť používať aj zariadenia vo vašom aute, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, teplovzdušný ohrievač, chladnička..atď)
Ak si nie ste istí, aký typ invertora potrebujete, napíšte našej zákazníckej podpore e-mailom, na čo ho chcete používať, a pomôžeme vám s výberom.
Parametre
| Extra | Turbo hűtőventilátor hűtés |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 0.9 |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 3000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 2x csatlakozókábel az akkumulátorhoz |
| Kód produktu | INV25 |
