Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 2000W/4000W
Popis
Ak chceš počas cestovania prevádzkovať zariadenia na sieťové napätie, budeš potrebovať invertor. S jeho pomocou môžeš z 12V napätia vyrobiť 230V napätie, takže budeš môcť používať aj také zariadenia vo svojom aute, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, teplovzdušný ohrievač, chladnička..atď)
Ak si nie si istý, aký typ invertora potrebuješ, napíš našej zákazníckej podpore e-mail, na čo ho chceš používať a pomôžeme ti s výberom.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 7.8cm x 18cm x 34.6cm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 4000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 4x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz, 8x biztosíték |
| Kód produktu | INV10 |
| Hmotnosť | 4400 g |
Recenzie
Kipróbálni volt csak lehetőségem, működik.
Értékelések olvasása után választottam ezt a terméket.
