Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 1000W/2000W
Popis
Ak chceš počas cestovania napájať zariadenia zo sieťového napätia, budeš potrebovať invertor. S jeho pomocou môžeš z 12V napätia vyrobiť 230V napätie, takže budeš môcť používať aj také zariadenia vo svojom aute, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, teplovzdušný ohrievač, chladnička..atď.)
Ak si nie si istý, aký typ invertora potrebuješ, napíš našej zákazníckej podpore e-mail, na čo ho chceš používať a pomôžeme ti s výberom.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 7.8cm x 13.5cm x 30.8cm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 2000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 2x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz 4x biztosíték |
| Kód produktu | INV08 |
| Hmotnosť | 2280 g |
