Green Cell AGM olovená batéria 12V 55Ah (bezúdržbová, pre člny a gumené člny)
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 229 x 132 x 205mm |
| Veľkosť konektora | M6 |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 229mm |
| Kapacita | 55 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 132 |
| Kód produktu | AGM49 |
| Hmotnosť | 16000 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 205 |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
24/10/2023
-
Skaliczky Béla
Overený nákup
Jól müködik
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 40Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-9.74€

