Green Cell AGM gélová batéria VRLA 12V 26Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné čísla dielov:
Kód produktu: AGM35
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 125 x 166 x 175 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 125mm |
| Kapacita | 26 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 166 |
| Kód produktu | AGM35 |
| Terminál | M5 |
| Hmotnosť | 7 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 175 |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
19/08/2025
-
Balázs
Overený nákup
Eddig tökéletes az akkumulátor. Kerekesszékbe kellett, majd kiderül meddig bírja. Ez nem kifejezetten abba való akkumulátor, de csak kis távokra használom, úgyhogy remélem bírni fogja pár évig.
31/01/2025
-
Szabó Nándor
Overený nákup
A legjobb áron találtam ezt az akkut itt. Ráadásul kettő is volt belőle, pont amennyi egy mozgássérült járműbe kell. Ajánlom a boltot.
Személyes átvétellel kaptam meg Győrben.
Személyes átvétellel kaptam meg Győrben.
04/10/2023
-
Fülep László Zsigmond
Overený nákup
mèg nem volt időm kipróbálni
04/10/2023
-
Fülep László Zsigmond
Overený nákup
még nem volt időm kipróbálni

