Green Cell AGM gélová batéria 6V 5Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Pakiet APC RBC
- Pakiet APC RBC1
- Waga W02
- Waga NWW
- Waga WT
Kód produktu: AGM11
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 70 x 47 x 100(104) mm |
| Napätie | 6V |
| Napätie | 6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 70mm |
| Kapacita | 5 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 47 |
| Kód produktu | AGM11 |
| Terminál | Faston 187 (F1) |
| Hmotnosť | 780 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 100 |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
07/07/2025
-
Margó
Overený nákup
Gyors szállitás!Azt kaptam amit rendeltem.A termék rendeltetésszerűen működik!
26/05/2025
-
Lévai Zoltán Tamás
Overený nákup
Az akksi telkesen szuper,már 1 hete nyűzi a kisfiam a kis qvadjával, és le a kalappal előtte. Szuper az akksi.
21/02/2024
-
Attila
Overený nákup
Gyors, profi csapat
25/02/2021
-
Bégány Tamás
Overený nákup

