Green Cell AGM gélová batéria 6V 4,5Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- elektrických vozidiel
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Balík APC RBC
- Balík APC RBC1
- Váha W02
- Váha NWW
- Váha WT
- CB 4.5
- TP 6
- Pokladne a tlačiarne
- Núdzové osvetlenie
- Elektronické hračky
- pokladne
- hračky pre deti
Kompatibilné čísla dielov:
- traktora
- CB4.5-6
- TP6-4.5
- alarmu
- autíčka
- svietidla
- meradla
- osvetlenia
- autíčka
- váhy
- hračiek
- hračky
- motocykle
Kód produktu: AGM02
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 70 x 47 x 100(104) mm |
| Napätie | 6V |
| Napätie | 6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 70mm |
| Kapacita | 4.5 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 47 |
| Kód produktu | AGM02 |
| Terminál | Faston 187 (F1) |
| Hmotnosť | 740 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 94 |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
03/10/2024
-
Lovász Tibor
Overený nákup
09/09/2021
-
Zsadányi László
Overený nákup
A termék a leírtaknak megfelelő, remekül teszi a dolgát.

