Green Cell AGM batéria VRLA 6V 4 Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 70 × 47 × 104 mm |
| Napätie | 6V Type: VRLA AGM |
| Napätie | 6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 70mm |
| Kapacita | 4 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 47 |
| Kód produktu | AGM15 |
| Hmotnosť | 680 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 104 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

