Green Cell AGM batéria VRLA 12V 44Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 196 × 165 × 170 mm |
| Napätie | 12V Type: VRLA AGM |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 196mm |
| Kapacita | 44 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 165 |
| Kód produktu | AGM23 |
| Hmotnosť | 14100 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 170 |
Recenzie
5 ohodnotenie
Napísať recenziu!
08/09/2025
-
Ludman
Overený nákup
Minden rendben volt.
15/08/2024
-
Csaba
Overený nákup
Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom a céget.
13/07/2024
-
Németh József
Overený nákup
Köszönöm szépen, hogy gyorsan megoldódott a kerekesszék aksi gondja. A győri üzletben udvarias, segítőkész kiszolgálásban volt részem.
04/07/2024
-
Ludman
Overený nákup
Minden rendben volt. A termék jó. A szállítás korrekt.
12/10/2021
-
Balogh Bogi
Overený nákup
Hibátlanul teljesít.
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 40Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-9.74€

