Green Cell AGM batéria VRLA 12V 2,3 Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 179 × 35 × 66 mm |
| Napätie | 12V Type: VRLA AGM |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 179mm |
| Kapacita | 2.3 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 35 |
| Kód produktu | AGM18 |
| Hmotnosť | 920 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 66 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

