Green Cell AGM batéria VRLA 12V 1,2 Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 97 × 45 × 57 mm |
| Napätie | 12V Type: VRLA AGM |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 97mm |
| Kapacita | 1.2 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 45 |
| Kód produktu | AGM17 |
| Hmotnosť | 500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 57 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

