Green Cell AGM batéria 6V 3,4Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 135 x 35 x 61 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 6V |
| Napätie | 6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 135mm |
| Kapacita | 3.4 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 35 |
| Kód produktu | AGM38 |
| Hmotnosť | 600 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 61 |
Recenzie
3 ohodnotenie
Napísať recenziu!
18/06/2025
-
Fischer László
Overený nákup
Az akkumulátort egy gyerek robogóba vettem a gyári pótlására ,és tökéletesen helyettesít azt. Az online bolti vásárlás is gyorsan,rugalmasan ment. Köszönöm!
28/05/2025
-
Fischer László
Overený nákup
Tökéletesen passzol, olyan amienre számítottam.
07/04/2025
-
Fischer László
Overený nákup
Egy gyerek motorba vettem,jobb mint az eredeti. A bolti kikoszgalás kiváló,gyors,kifogástalan. Köszönöm!

