Green Cell AGM batéria 4V 4,5Ah
Popis
Kód produktu: AGM36
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 48 x 48 x 102 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 4V |
| Napätie | 4V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 48mm |
| Kapacita | 4.5 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 48 |
| Kód produktu | AGM36 |
| Hmotnosť | 500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 102 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

