Green Cell AGM batéria 12V 80Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x169x228 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 80 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 169 |
| Kód produktu | AGM57 |
| Hmotnosť | 22000 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 228 |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
01/12/2023
-
N. Gyula
Overený nákup
Pontos teljesítés, kitűnő kommunikáció.
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 75Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-15.64€
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 90Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Externé zásoby
-13.08€

