Green Cell AGM batéria 12V 50Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 229x132x210 |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 229mm |
| Kapacita | 50 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 132 |
| Kód produktu | AGM56 |
| Hmotnosť | 16 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 210 |
Recenzie
9 ohodnotenie
Napísať recenziu!
11/01/2025
-
Németh László
Overený nákup
Rendelés és a szállítás a megszokott gyors volt, a terméket napelemes rendszerhez rendeltem.Rendben működik!
11/12/2024
-
László
Overený nákup
Rendben ment minden.
Az akkumulátor tökéletes.
Az akkumulátor tökéletes.
10/12/2024
-
Viczián Ádám
Overený nákup
Kiváló kiszolgálásp
17/10/2024
-
Márton Gábor
Overený nákup
minden időben érkezett az elvártaknakmegfelelően
17/07/2024
-
H,.Jozsef
Overený nákup
Elektromos rokkant kocsiba rendeltem,picit nagyobb a méret mint ami eddig benne volt,de még így talán még stabilabbá is áll.A vásárlás,gyors,korrekt ,időben érkezett és árban sem találtam ilyen paraméterekkel jobbat .
27/01/2024
-
Racz istvan
Overený nákup
Gyors,megbízható, korrekt ár,
28/12/2023
-
Korfanti Mihály
Overený nákup
Gyors szállítás,kedvező ár.
Üzembe helyezve,minden OK!
Üzembe helyezve,minden OK!
06/11/2023
-
Martin
Overený nákup
Minden rendben.
Jó Ár
Jó Ár
30/09/2023
-
Maczkó József
Overený nákup
A termék minősége és ára megfelelő.
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 40Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-9.74€

