Green Cell AGM batéria 12V 4,5Ah
Popis
Kód produktu: AGM44
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 90 x 70 x 101 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 90mm |
| Kapacita | 4.5 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 70 |
| Kód produktu | AGM44 |
| Hmotnosť | 1340 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 101 |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
19/01/2025
-
Török Attila
Overený nákup
Minden rendbe volt mindenkinek csak ajánlani tudom őket .

