Green Cell AGM batéria 12V 2,8Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 70 x 47 x 98 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 70mm |
| Kapacita | 2.8 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 47 |
| Kód produktu | AGM42 |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 98 |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
01/02/2023
-
Bakos-Tóth Zoltán
Overený nákup
Tökéletes volt minden
24/08/2022
-
Kovács Attila
Overený nákup
Tökéletes
01/07/2021
-
Faragó Béla
Overený nákup
Leírásának megfelelő termék.
01/07/2021
-
Faragó
Overený nákup
Egyszerű rendelés és kártyás fizetési lehetőség. Gyors pontos kiszállitás.

