Green Cell AGM batéria 12V 1,3Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 97 x 43 x 52 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 97mm |
| Kapacita | 1.3 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 43 |
| Kód produktu | AGM41 |
| Hmotnosť | 530 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 52 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

