Green Cell AGM batéria 12V 110Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 330x171x220 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Kapacita | 110 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AGM58 |
| Hmotnosť | 29500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
31/07/2022
-
Agócs István
Overený nákup
GYors,pontos,megbízható cég.
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 75Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-15.64€
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 90Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Externé zásoby
-13.08€
Bezúdržbová batéria Greencell AGM VRLA 12V 135Ah pre lode, fotovoltaiku, solárne panely (341x173x287mm)
Posledný 3 ks na sklade
-10.95€

