Green Cell AGM akumulátor/akku 4V 4Ah
Popis
Produktový kód: AGM37
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 48 x 48 x 102 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 4V |
| Napätie | 4V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 48mm |
| Kapacita | 4 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 48 |
| Kód produktu | AGM37 |
| Hmotnosť | 500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 102 |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
19/03/2025
-
Halasi Kriszrina
Overený nákup
Nagyon megvagyok elégedve a küldött akkumulátorral.
07/03/2024
-
Apáti Tamás
Overený nákup
Gyors kiszállítás

