Green Cell AGM batéria 12V 28Ah
Parametre
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Kapacita | 28 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AGM55 |
| Hmotnosť | 7 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
06/08/2024
-
Pikó Imre
Overený nákup
Teljes mértékben meg vagyok elégedve
12/01/2024
-
Izing László
Overený nákup
A szükséges teljesítményt tudja. Szuper termék.

