Zelený článok 1600A00X79 Batéria Bosch GBA 12V Elektrické náradie 3Ah 12V
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | PTBO12V3 |
| Hmotnosť | 180 g |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Baterie Green Cell pentru baterie de schimb pentru scule electrice Bosch 18V 4Ah GBA1600Z00038
Externé zásoby
-2.31€
