EcoFlow RAPID magnetická powerbanka, 5000mAh, (strieborná)
Popis
EcoFlow RAPID magnetická powerbanka – 5000mAh, strieborná
EcoFlow RAPID je magnetická powerbanka s kapacitou 5000 mAh, ktorá poskytuje káblové (30 W) a bezdrôtové (15 W) nabíjanie. Zabudovaný USB-C kábel a USB-C port zabezpečujú maximálnu flexibilitu, zatiaľ čo širokú kompatibilitu zaručuje podpora najpopulárnejších rýchlonabíjacích protokolov (PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS).
30 W káblové rýchlonabíjanie
EcoFlow RAPID nabíja vaše zariadenia s výkonom 30 W prostredníctvom zabudovaného USB-C kábla a USB-C portu. Rýchlosť nabíjania je pôsobivá:
-
30% za 12 minút
-
70% za 29 minút
-
100% za 55 minút
Podpora protokolov zaručuje stabilné a bezpečné pripojenie s väčšinou moderných inteligentných zariadení.
15 W bezdrôtové nabíjanie
Výkon Qi kompatibilného bezdrôtového nabíjania môže dosiahnuť 15 W, takže môžete rýchlo doplniť energiu svojich zariadení bez káblov.
-
Qi 1.0 (5W, pre Android zariadenia)
-
Qi 2.0 (15W, pre iPhone 13 a novšie modely)
Napríklad iPhone 15 môžete úplne bezdrôtovo nabiť na 50% za 44 minút.
Ľahký a prenosný dizajn
S rozmermi len 108 × 70 × 13,9 mm a hmotnosťou menej ako 165 g je EcoFlow RAPID powerbanka ideálnou voľbou pre každodenné použitie a cestovanie. Nezaberá veľa miesta a je vždy po ruke, keď potrebujete extra energiu.
Technické údaje
Všeobecné
-
Výrobca: EcoFlow
-
Model: RAPID
-
Farba: strieborná
-
Rozmery: 108 × 70 × 13,9 mm
-
Hmotnosť: 165 g
-
EMC certifikácia: Trieda B
Batéria
-
Typ: lítium-kobalt
-
Kapacita: 5000 mAh
Porty
-
C1: zabudovaný USB-C kábel (vstup/výstup)
-
C2: USB-C port (vstup/výstup)
Káblové nabíjanie
-
Vstupný výkon: 30 W
-
Výstupný výkon: 30 W
-
Čas nabíjania:
-
12 minút – 30%
-
29 minút – 70%
-
55 minút – 100%
-
-
Podporované protokoly: PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS
Bezdrôtové nabíjanie
-
Výstupný výkon: 15 W
-
Protokoly: Qi1.0 (5W, Android), Qi2.0 (15W, iPhone 13 a novšie)
-
Príklad: iPhone 15 – 50% približne za 44 minút
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 108 x 70 x 13,9 mm |
| Maximálny príkon | MAX 30W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 30W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 30 W |
| Hmotnosť | 165 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
