EcoFlow RAPID magnetická powerbanka, 10000mAh, (strieborná)
Popis
EcoFlow RAPID magnetická powerbanka – 10000mAh, strieborná
EcoFlow RAPID je EcoFlow RAPID je 10 000 mAh magnetická powerbanka, ktorá ponúka rýchle, pohodlné a bezpečné nabíjanie pre moderné mobilné zariadenia. Poskytuje až 65 W káblový výkon a 15 W bezdrôtové nabíjanie, takže je ideálnou voľbou pre napájanie smartfónov, tabletov alebo dokonca notebookov. Zabudovaný USB-C kábel a USB-C port sú k dispozícii, širokú kompatibilitu zaručuje podpora populárnych protokolov (PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS).
65 W káblové rýchlonabíjanie
EcoFlow RAPID poskytuje 65 W káblový nabíjací výkon, ktorý umožňuje rýchle a efektívne nabíjanie tvojich zariadení. Vďaka zabudovanému USB-C káblu a extra USB-C portu si môžeš užívať maximálnu flexibilitu.
-
11 minút na 30%
-
27 minút na 70%
-
52 minút na 100%
Široká podpora protokolov zabezpečuje stabilné a bezpečné obnovenie energie takmer s každým moderným zariadením.
15 W bezdrôtové nabíjanie
Powerbanka ponúka 15 W Qi bezdrôtové nabíjanie, takže ťa oslobodí od nepohodlia káblov.
-
Qi 1.0 (5W, Android)
-
Qi 2.0 (15W, iPhone 13 a novšie modely)
Napríklad iPhone 15 môžeš nabiť na 50% za 44 minút – a to všetko úplne bezdrôtovo.
Kompaktný a ľahký dizajn
Napriek kapacite 10 000 mAh má EcoFlow RAPID rozmery len 108 × 70 × 22,9 mm a váži len 258 g. To znamená, že sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky, takže je ideálnou voľbou na cestovanie aj každodenné použitie.
Technické údaje
Všeobecné
-
Výrobca: EcoFlow
-
Model: RAPID
-
Farba: strieborná
-
Rozmery: 108 × 70 × 22,9 mm
-
Hmotnosť: 258 g
-
EMC certifikácia: Trieda B
Batéria
-
Typ: lítium-kobalt
-
Kapacita: 10 000 mAh
Porty
-
C1: zabudovaný USB-C kábel (vstup/výstup)
-
C2: USB-C port (vstup/výstup)
Káblové nabíjanie
-
Vstupný výkon: 65 W
-
Výstupný výkon: 65 W
-
Čas nabíjania:
-
11 minút – 30%
-
27 minút – 70%
-
52 minút – 100%
-
-
Podporované protokoly: PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS
Bezdrôtové nabíjanie
-
Výstupný výkon: 15 W
-
Protokoly: Qi1.0 (5 W, Android), Qi2.0 (15 W, iPhone 13 a novšie)
-
Príklad: iPhone 15 – 50% približne za 44 minút
Extra funkcie
-
Bluetooth: áno
-
Digitálny displej: áno
-
Zabudovaný zvukový signál: áno
-
Kompatibilita s aplikáciou: áno
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 108 x 70 x 22,9 mm |
| Maximálny príkon | MAX 65W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 65W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 65 W |
| Hmotnosť | 258 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
