Eaton Ellipse ECO 650 IEC UPS/Záložný zdroj, 650VA / 400W
Popis
Eaton Ellipse ECO je kompaktný záložný zdroj s integrovaným vysoko výkonným zariadením na ochranu pred prepätím (v súlade s normou IEC 61643-1). S efektívnym elektrickým dizajnom a funkciou EcoControl (modely s USB) pomáha Eaton Ellipse ECO dosiahnuť úspory energie až do 25 % v porovnaní s UPS zariadeniami predchádzajúcej generácie.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 235 x 263 x 81 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 4000kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 4 |
| Typ konektorov | 4 x C13 |
| Technológia UPS | Offline |
| Výstupný výkon (VA) | 650VA |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

