Eaton 9PX 1500W RT2U (tower/rack 2U)
Popis
Spoľahlivý. Univerzálny. Výkonný. Účinný.
S dvojitou konverznou topológiou pre nepretržité úpravy napájania a až 93 % účinnosťou, modely Eaton 9PX 700-3000 VA podporujú váš celkový cieľ kontinuity podnikania. Je navrhnutý pre škálovateľné nasadenie, vybavený grafickým LCD displejom pre miestne aktualizácie stavu a integruje sa s virtualizovanými prostrediami.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 450 x 86,5 x 440 mm |
| Rack? | Rack |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 14000kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 4 |
| Počet sieťových pripojení | 8 |
| Typ konektorov | 8 x C13 |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 1500VA |
| Watt-hodinová kapacita | 432 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

