Choetech B702 powerbank, 20000mAh, PD 100W (sivý)
Popis
Choetech B702 Powerbank, 20000mAh, PD 100W – Sivá
Powerbank Choetech B702 s kapacitou 20 000 mAh, podporou 100 W Power Delivery a tromi nabíjacími portami je ideálnou voľbou na cestovanie, prácu alebo každodenné použitie. Integrovaný TFT displej umožňuje kontrolu stavu batérie a aktuálneho nabíjacieho výkonu v reálnom čase.
Veľká kapacita a všestrannosť
Kapacita 20 000 mAh umožňuje:
-
iPhone 15 až 4-násobné nabitie
-
Galaxy S24 Ultra až 3-násobné nabitie
-
iPad Pro 11” až dvojité nabitie
Ideálne riešenie pre dlhšie cesty alebo náročné pracovné dni.
Rýchle nabíjanie
Port USB-C1 podporuje technológiu 100 W Power Delivery, pomocou ktorej je možné 16" MacBook Pro nabiť za 30 minút až na 43%.
-
Druhý USB-C port až 60 W
-
USB-A port až 30 W výkonu
Rýchle a pohodlné nabíjanie pre všetky zariadenia.
Nabíjajte 3 zariadenia naraz
Vďaka inteligentnému rozdeleniu energie je možné nabíjať viac zariadení súčasne. Pri použití viacerých portov je maximálny kombinovaný výkon 130 W – takže môžete súčasne používať oba USB-C porty a USB-A port.
TFT displej v reálnom čase
Farebný TFT displej zobrazuje kľúčové informácie, ako napríklad:
-
Úroveň nabitia batérie
-
Vstupný a výstupný výkon
Takto môžete vždy presne sledovať činnosť powerbanky.
Kompaktný a pripravený na cestovanie
Vďaka rozmerom 153 × 30,5 × 66,6 mm je B702 ľahko prenosný. Navyše spĺňa letecké predpisy, takže ho môžete vziať so sebou na palubu lietadla.
Technické údaje
-
Výrobca: Choetech
-
Model: B702
-
Kapacita: 20 000 mAh
-
Maximálny výstupný výkon: 100 W
-
Porty:
-
USB-C1 (vstup/výstup): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (max. 100W)
-
USB-C2 (výstup): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (max. 60W)
-
USB-A (výstup): 5V/3A, 9V/3A, 10V/2,25A, 12V/2,5A (max. 30W)
-
-
Displej: farebný TFT
-
Rozmery: 153 × 30,5 × 66,6 mm
-
Farba: sivá
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 153 x 30,5 x 66,6 mm |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A , 2 USB-C |
| Maximálny výkon | Max 100W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 100 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
