Choetech B701 powerbanka, 10000mAh, PD 30W (sivá)
Popis
Choetech B701 Powerbank 10,000mAh, PD 30W (Šedá)
Choetech B701 ponúka vysoký výkon a univerzálnu kompatibilitu v kompaktnom rozmere. Vďaka 30 W Power Delivery technológii a 3 výstupným portom môžete rýchlo nabíjať viaceré zariadenia súčasne – či už ide o iPhone, MacBook alebo Android smartfón.
Rýchle nabíjanie v každej situácii
✅ 30 W Power Delivery – až 3x rýchlejšie nabíjanie ako s tradičnými powerbankami
✅ Podporované zariadenia: iPhone 15, Galaxy S23, MacBook Air a mnoho ďalších
✅ Až 57% nabitie za 30 minút
Spoľahlivá kapacita – 10 000 mAh
✅ Viacero nabití na jedno nabitie
-
iPhone alebo Samsung Galaxy: úplné nabitie viackrát
-
Slúchadlá, smart hodinky: až 10+ krát
✅ Ideálne na cestovanie, prácu, každodenné použitie
TFT displej – Všetky informácie na prvý pohľad
Na farebnom TFT displeji môžete sledovať v reálnom čase:
-
Úroveň nabitia batérie
-
Čas prevádzky a nabíjacie cykly
-
Teplota
Mnohostranné funkcie – Viac než len energia
Choetech B701 nie je len powerbank:
✅ Hodiny
✅ Budík
✅ Stopky
✅ Časovač
Takže je skutočným multifunkčným spoločníkom v kancelárii alebo na výlete.
Nabíjanie až 3 zariadení naraz
-
2 x USB-C port
-
1 x USB-A port
-
Integrované rýchle nabíjacie protokoly pre úplnú kompatibilitu
Kompaktný a elegantný dizajn
✅ Prémiové hliníkové puzdro – odolné a elegantné
✅ Ľahký a kompaktný – môžete ho vziať kamkoľvek so sebou
✅ Praktický a moderný vzhľad
Technické údaje
-
Výrobca: Choetech
-
Model: B701
-
Kapacita: 10 000 mAh
-
Nabíjacia technológia: Power Delivery 30 W
-
Porty: 2 x USB-C, 1 x USB-A
-
Materiál: Hliník
-
Displej: Farebný TFT
-
Farba: Šedá
Kompatibilné zariadenia:
MacBook Air/Pro
iPad Air/Pro
iPhone SE / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 séria
Samsung Galaxy S23 Ultra/S23+/S23
Galaxy Buds, AirPods
Parametre
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A , 2 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 30W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 30 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
