Batéria Sony BP-190WS DSR 250P 600P 600P 650P 652P 13,2 Ah V-mount Premium - Patona Premium
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 96x152x53mm |
| Výrobca buniek | Patona Prémium |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 16 |
| Napätie | 14.4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 13200 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Watt-hodinová kapacita | 190 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria Sony DSR 600P 650P HDW 800P RED ARRI V-Mount 95Wh Platinum - Patona
Externé zásoby
-12.05€
PATONA Premium Hot Swap V-mount adaptér pre 2x batériu / batériu s funkciou nabíjania - Patona Premium
Externé zásoby
-101.28€
Batéria Sony DSR 600P 650P HDW 800P RED ARRI V-Mount 47Wh Platinum - Patona
Externé zásoby
-5.13€
Sony BP-U68 BP-U65 BP-U60 6900mAh vrátane. D-Tap a USB porty s prídavnou PD nabíjačkou USB-C/USB batériou - Patona Premium
Externé zásoby
-5.13€
PATONA BP-U100 Platinum batéria Sony PMW-EX1 EX3 F3 F3K F3L FX5 FX7 FX9 - Patona
Externé zásoby
-3.85€
