Batéria pre notebook HSTNN-IB89 HSTNN-IB88 HP ProBook 4510 4511S 4515 4710 4720
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP ProBook 4510s
- HP ProBook 4515s
- HP ProBook 4710s
- HP ProBook 4510
- HP ProBook 4511s
- HP ProBook 4515
- HP ProBook 4720
- HP ProBook 4720s
- HP ProBook 4710
Kompatibilné batérie:
- ZZO8
- HSTNN-0B89
- HSTNN-OB89
- 513129-121
- 513129-141
- 513129-161
- 513129-321
- 513129-351
- 513129-361
- 513129-421
- 513130-121
- 513130-141
- 513130-161
- 513130-321
- 513130-361
- 535753-001
- 535808-001
- 572032-001
- 591998-141
- 593576-001
- HSTNN-0B1D
- HSTNN-0B88
- HSTNN-1B1D
- HSTNN-I60C
- HSTNN-I60C-5
- HSTNN-I61C
- HSTNN-I62C
- HSTNN-I62C-7
- HSTNN-I6OC
- HSTNN-IB0C
- HSTNN-IB2C
- HSTNN-IB88
- HSTNN-IB89
- HSTNN-IBID
- HSTNN-IBOC
- HSTNN-LB88
- HSTNN-LB89
- HSTNN-OB1D
- HSTNN-OB88
- HSTNN-XB88
- HSTNN-XB89
- NBP6A156
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 267x58x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | HP11 |
| Hmotnosť | 320 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook HP EliteBook 8460p 8560p ProBook 6460b 6560b 6570b
Na sklade
-3.85€
Batéria pre notebook HSTNN-IB51 HP 550 610 615 Compaq 550 610 615 6720 6830
Externé zásoby
od 26.64€
