Batéria pre notebook AS10B75 AS10B31 Acer Aspire 5553 5625G 5745 5745G 5820T 5820TG 7250 7739 7745
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Aspire 5820TG
- Acer Aspire 4820TG
- Packard Bell EasyNote LK11-BZ
- Packard Bell EasyNote LK12-BZ
- Packard Bell EasyNote LK13-BZ
- Acer Aspire 3820
- Acer Aspire 3820G
- Acer Aspire 3820T
- Acer Aspire 3820TG
- Acer Aspire 3820TZ
- Acer Aspire 3820TZG
- Acer Aspire 3820ZG
- Acer Aspire 4553
- Acer Aspire 4553G
- Acer Aspire 4625
- Acer Aspire 4625G
- Acer Aspire 4745
- Acer Aspire 4745G
- Acer Aspire 4745Z
- Acer Aspire 4820
- Acer Aspire 4820G
- Acer Aspire 4820T
- Acer Aspire 4820TZ
- Acer Aspire 4820TZG
- Acer Aspire 5553
- Acer Aspire 5553G
- Acer Aspire 5625
- Acer Aspire 5625G
- Acer Aspire 5745
- Acer Aspire 5745DG
- Acer Aspire 5745G
- Acer Aspire 5745P
- Acer Aspire 5745PG
- Acer Aspire 5820
- Acer Aspire 5820G
- Acer Aspire 5820T
- Acer Aspire 5820TZ
- Acer Aspire 5820TZG
- Acer Aspire 7250
- Acer Aspire 7250G
- Acer Aspire 7339
- Acer Aspire 7745
- Acer Aspire 7745G
- eMachines G729
- eMachines G729G
- Packard Bell EasyNote
- Acer Aspire 5745Z
- Acer Aspire 7739
- Acer Aspire 7739G
- Acer Aspire 7739Z
- Acer Aspire 7739ZG
- Acer Aspire 7745Z
- Acer Aspire MS2292
- eMachines G443
- eMachines G443G
- eMachines G729Z
- eMachines G729ZG
- Gateway ID79C
- Gateway ID79C01
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 269x49x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AC13 |
| Hmotnosť | 310 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Posledný 1 ks na sklade
-1.38€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire One D255 D257 D260 D270 722 Packard Bell EasyNemte t S 4400mAh
Posledný 2 ks na sklade
-1.54€
