PATONA batéria pre Leica M11P M11M BP-SCL7
Popis
Táto vysokovýkonná batéria je vybavená prémiovými článkami od popredných výrobcov ako Panasonic, LG a Sanyo, čo zaručuje spoľahlivý a dlhotrvajúci výkon.
Vďaka presnému dizajnu je 100% kompatibilná s originálnou batériou Leica a obsahuje zabudovanú ochranu proti prebíjaniu a skratom pre bezpečnú prevádzku.
Technické špecifikácie:
- Napätie: 7.4 V
- Kapacita: 1800 mAh / 13.3 Wh
- Typ článku: Li-ion
- Značka: PATONA
Zoznam kompatibility
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 60,2x40,7x29,4mm |
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 7.4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 1800 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 84 g |
| Watt-hodinová kapacita | 13 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
