Batéria do notebooku PH06 HP 420 620 625 Compaq 420 620 621 625 ProBook 4520
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP 420
- HP 421
- HP 425
- HP 620
- HP 625
- HP ProBook 4320
- HP ProBook 4320s
- HP ProBook 4320t
- HP ProBook 4321
- HP ProBook 4321s
- HP ProBook 4325s
- HP ProBook 4326
- HP ProBook 4326s
- HP ProBook 4420s
- HP ProBook 4520
- HP ProBook 4520s
- HP ProBook 4525
- HP ProBook 4525s
- HP ProBook 4420
- HP ProBook 4421
- HP ProBook 4421s
- HP ProBook 4425
- HP ProBook 4425s
- Compaq 300
- Compaq 320
- Compaq 321
- Compaq 325
- Compaq 326
- Compaq 400
- Compaq 420
- Compaq 421
- Compaq 425
- Compaq 525
- Compaq 620
- Compaq 621
- Compaq 625
- HP 4320t Mobile
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 268x41x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | HP16 |
| Hmotnosť | 320 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky HP ENVY dv4 dv4t dv6 dv7 dv7t
Posledný 1 ks na sklade
-1.22€
