Batéria do notebooku HSTNN-LB72 HSTNN-IB72 HP G50 G60 G61 G70 Compaq Presario CQ60 CQ61 CQ70 CQ71
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP G71T
- HP Pavilion DV6Z
- HP Pavilion DV6
- HP Pavilion DV6T
- HP Pavilion DV5
- HP Pavilion DV5T
- HP Pavilion DV5TSE
- HP Pavilion DV5Z
- HP Compaq Presario
- HP G61
- HP G60
- HP G60T
- HP G50
- HP G51
- HP G71
- HP Pavilion DV4
- HP G70
- HP G70T
- HP HDX X16
- HP HDX X16T
- HP HDX16
- HP HDX16T
- HP Pavilion DV4I
- HP Pavilion DV4T
- HP Pavilion DV4Z
- HP Pavilion 210
- HP Pavilion 8057CZ
- HP Pavilion D6Z
- HP Pavilion DV44T
- HP Pavilion DV45
- HP Pavilion DV4T1100
Kompatibilné batérie:
- 462889-121
- 462889-122
- 462889-141
- 462889-142
- 462889-261
- 462889-421
- 462889-541
- 462889-721
- 462889-741
- 462889-761
- 462890-121
- 462890-141
- 462890-142
- 462890-151
- 462890-161
- 462890-241
- 462890-251
- 462890-421
- 462890-541
- 462890-721
- 462890-722
- 462890-741
- 462890-751
- 462890-761
- 462891-141
- 462891-142
- 462891-161
- 482186-003
- 484170-001
- 484170-002
- 484171-001
- 484172-001
- 485041-001
- 485041-002
- 485041-003
- 487296-001
- 487354-001
- 497694-001
- 497695-001
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 205x52x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | HP01 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
17/09/2021
-
László
Overený nákup
Nagyon kedves és segítőkész ügyfélszolgálat, a termék minősége is kiváló. Csak ajánlani tudom őket!
14/12/2020
-
Károly Baracsi
Overený nákup
Gondos csomagolásban, a megadott határidő alatt érkezett meg az akku. Pontos volt a tájékoztatás minden tekintetben. Remélem, hogy ez a nem túl nagy teljesítményű akku (4400 mAh) tovább fog tartani, mint az előző, amelyik 5500 mAh kapacitású volt. Inkább hálózati üzemmódban használom a laptopot, ezért választottam ezt az akkut. Az eredeti gyári akku árának töredékéért lehet az utángyártottat megvásárolni, ezért is döntöttem a vásárlásról.
