Batéria do notebooku AA-PB9NC6B AA-PB9NS6B Samsung RV511 R519 R522 R530 R540 R580 R620 R719 R780
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung R730
- Samsung RF712
- Samsung NP550P7C
- Samsung NP3530EC
- Samsung E257
- Samsung E271
- Samsung E352
- Samsung E452
- Samsung NP
- Samsung NP-E257
- Samsung NP-E271
- Samsung NP-E352
- Samsung NP-E452
- Samsung NP-P530
- Samsung NP-P580
- Samsung NP-R525
- Samsung NP-R528
- Samsung NP-R530
- Samsung NP-R538
- Samsung NP-R540
- Samsung NP-R620
- Samsung NP-R719
- Samsung NP-RV508
- Samsung NP-RV510
- Samsung P530
- Samsung P580
- Samsung R519
- Samsung R525
- Samsung R528
- Samsung R530
- Samsung R538
- Samsung R540
- Samsung R620
- Samsung R719
- Samsung RV508
- Samsung RV510
- Samsung NP-E3520
- Samsung NP-RC508
- Samsung NP-RC510
- Samsung NP-RC518
- Samsung NP-RC520
- Samsung NP-RC530
- Samsung NP-RV509
- Samsung NP-RV511
- Samsung NP-RV515
- Samsung NP-RV520
- Samsung E3520
- Samsung RC508
- Samsung RC510
- Samsung RC512
- <
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x48x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | SA01 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
08/07/2023
-
I. István
Overený nákup
A termék tökéletes, minden rendben ment. A legjobb áron volt a többi forgalmazó közt. Külső raktáron volt, így a szállítás tovább tartott, de ezt előre jelezték.
14/04/2021
-
Alexandra
Overený nákup
14/04/2021
-
Marti
Overený nákup
Az akkumulátor tökéletesen működik , minden rendben van vele. A szállitás gyors volt.
04/03/2021
-
Kisné Ildi
Overený nákup
szuper az aksi!
szuper a cég, kedvesek aranyosak, segítőkész munkatársak.
mindenkinek ajánlom a céget!!! bár mindenki ilyen lenne.
köszönöm szépen.
szuper a cég, kedvesek aranyosak, segítőkész munkatársak.
mindenkinek ajánlom a céget!!! bár mindenki ilyen lenne.
köszönöm szépen.
Podobné produkty
Green Cell Samsung 530U4B AA-PBYN8AB 7,4V 6 článkov batérie pre notebooky
Posledný 1 ks na sklade
-20.40€
