Batéria CoreParts pre Samsung Laptop 31Wh Li-Pol 7.5V 4080mAh, ATIV Smart PC 500T, Chromebook Series 3, XE303C12, XE303C12-A01US
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,34 x 36,5 x 24,3cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 7.5V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 4080mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXSA-BA0165 |
| Hmotnosť | 153 g |
| Watt-hodinová kapacita | 31 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
