Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 48Wh 6 Cell Li-ion 10.8V 4.4Ah L11S6R01
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 2,06 x 27,13 x 5,33cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 4400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBI55958 |
| Hmotnosť | 291 g |
| Watt-hodinová kapacita | 48 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Posledný 3 ks na sklade
-17.69€
