Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 38WH 3Cell Li-Pol 10.95V 3.5Ah , Lenovo: Thinkpad E470 Thinkpad E470C Thinkpad E475
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 4 x 13 x 7cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 3 |
| Napätie | 10.95V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3500mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXLE-BA0208 |
| Hmotnosť | 250 g |
| Watt-hodinová kapacita | 38 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Posledný 3 ks na sklade
-17.69€
