Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh , Ideapad 100 80QQ, TianYi100-14, TianYi100-14IBD, TianYi100-15IBD, V4400
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 2.01 x 27.57 x 3.73cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 14.4V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2200mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXLE-BA0069 |
| Hmotnosť | 212 g |
| Watt-hodinová kapacita | 31 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Posledný 3 ks na sklade
-17.69€
