Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh 4 Cell Li-ion 14.4V 2.2Ah S510P, S410P, S410, Z710, Z50-75, Z50-70, S510P, G505S, G500S, G410S, G405S, G400S,G70-80, G70-70, G50-80, G50-70m, G50-70, G50-45, G50-30
Popis
Dispozitive compatibile:
- IdeaPad S510P
- S410P
- S410
- Z710
- Z50-75
- Z50-70
- S510P
- G505S
- G500S
- G410S
- G405S
- G400S Lenovo G Series G70-80
- G70-70
- G50-80
- G50-70m
- G50-70
- G50-45
- G50-30
Baterii compatibile:
- L12M4A02
- 121500174
- 121500171
- 121500172
- 121500173
- 121500175
- 121500176
- L12L4A02
- L12L4E01
- L12M4E01
- L12S4A02
- L12S4E01
- L12M4E01
- 5B10K10211
- 5B10K10161
- 121500257
- 121500256
- 5B10K10238
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 1,98 x 27,2 x 3,53cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 4 |
| Napätie | 14.8V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2600mAh |
| Kód produktu | MBI3366 |
| Hmotnosť | 206 g |
| Watt-hodinová kapacita | 32 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Posledný 3 ks na sklade
-17.69€