Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh 4 Cell Li-ion 14.4V 2.2Ah S310, M30-70, S415, S410, S405, S400, S310, S300
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 5,13 x 2 x 20,6cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 14.4V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2200mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXLE-BA0007 |
| Hmotnosť | 280 g |
| Watt-hodinová kapacita | 32 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Posledný 3 ks na sklade
-17.69€
