Batéria CoreParts pre notebook HP 25Wh Li-ion 11.25V 2200mAh , ProBook 11 EE, ProBook 11 G1, ProBook 11 G2
Popis
Dispozitive compatibile:
- ProBook 11 EE G2 Notebook PC (ENERGY STAR)
- ProBook 11 EE G2 Notebook PC
- ProBook 11 EE G1 Notebook PC (ENERGY STAR)
- ProBook 11 EE G1 Notebook PC
- ProBook 11 EE G1 Base Model Notebook PC
Baterii compatibile:
- 796930-121
- 796930-141
- 796930-421
- 796931-121
- 796931-141
- 797430-001
- DB03
- DB03036
- DB06XL
- HSTNN-LB6Q
- HSTNN-W04C
- M0A68AA
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 2,09 x 21,65 x 3,99cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 11.1V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3600mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXHP-BA0155 |
| Hmotnosť | 181 g |
| Watt-hodinová kapacita | 29 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook HP 40Wh 3 Cell Li-ion 11.4V 3.5Ah for HP ProBook 450 G6 Series
Externé zásoby
-40.00€
