Batéria CoreParts pre notebook HP 25Wh Li-ion 10.8V 2300mAh, Chromebook 11 G3, Chromebook 11 G3 PCNB, Chromebook 11 G4, Chromebook 11
Popis
Dispozitive compatibile:
- Chromebook 11 G4 EE (ENERGY STAR)
- Chromebook 11 G4 (ENERGY STAR)
- Chromebook 11 G4
- Chromebook 11 G3 (ENERGY STAR)
- Chromebook 11 G3
- Chromebook - 11-2110nr (ENERGY STAR)
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,59 x 28,06 x 8,33cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 10.8V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2300mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXHP-BA0122 |
| Hmotnosť | 199 g |
| Watt-hodinová kapacita | 25 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook HP 40Wh 3 Cell Li-ion 11.4V 3.5Ah for HP ProBook 450 G6 Series
Externé zásoby
-40.00€
