Batéria CoreParts pre notebook Dell 52Wh Li-ion 15.2V 3400mAh, DNCWSCB6106B, I7778-0026GRY, Inspiron 17 7000, Inspiron 17 7778, Inspiron
Popis
Dispozitive compatibile:
- 3380 13 KEYSTONE BTX C Inspiron Notebooks 7779 STARLORD 17 BBY KBL BTX
- 7778 STARLORD 17 BBY BTX
- 7579 STARLORD 15 BBY KBL BTX
- 7569 STARLORD 15 BBY BTX
- 5568 STARLORD 15 ROR BTX
- 5368 STARLORD 13 ROR BTX Latitude 3580 TAOS 15 CTO
- 3580 TAOS 15 BTX
- 3480 Wyse TIMBERS14 CTO
- 3480 Wyse TIMBERS14 BTX
- 3480 TAOS 14 CTO
- 3480 TAOS 14 BTX
- 3380 KEYSTONE 13 W CTO
- 3380 KEYSTONE 13 W BTX
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,56 x 24,21 x 10,4cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 15.2V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXDE-BA0093 |
| Hmotnosť | 240 g |
| Watt-hodinová kapacita | 51 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Dell 32Wh Li-Pol 7.6V 4200mAh, Latitude 12 5285
Externé zásoby
-1.28€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 33Wh Li-ion 7.6V 4400mAh , Latitude 13 7370
Posledný 1 ks na sklade
-13.85€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh , Latitude 11 5175, Latitude 11 5179, Latitude 5175
Posledný 3 ks na sklade
od 58.95€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 24Wh Li-Pol 11.1V 2200mAh, Latitude 13 7000, Latitude 7350
Externé zásoby
-3.33€
