Batéria CoreParts pre notebook Dell 33Wh Li-ion 7.6V 4400mAh , Latitude 13 7370
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,46 x 27,2 x 8,5cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 7.6V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 4400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXDE-BA0074 |
| Hmotnosť | 146 g |
| Watt-hodinová kapacita | 33 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Dell 32Wh Li-Pol 7.6V 4200mAh, Latitude 12 5285
Externé zásoby
-1.28€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh , Latitude 11 5175, Latitude 11 5179, Latitude 5175
Posledný 3 ks na sklade
od 58.95€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 24Wh Li-Pol 11.1V 2200mAh, Latitude 13 7000, Latitude 7350
Externé zásoby
-3.33€
