Batéria CoreParts pre notebook Dell 32Wh Li-Pol 7.6V 4200mAh, Latitude 12 5285
Popis
Dispozitive compatibile:
- 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK CTO
- 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK BTX
- 7389 KIRKWOOD 13 CTO
- 7389 KIRKWOOD 13 BTX
- 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK CTO
- 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK BTX
- 5289 KIRKWOOD 12 CTO
- 5289 KIRKWOOD 12 BTX
- 5285 PEBBLE CREEK CTO
- 5285 PEBBLE CREEK BTX
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,52 x 19,21 x 9,23cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 7.6V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 5200mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXDE-BA0083 |
| Hmotnosť | 161 g |
| Watt-hodinová kapacita | 40 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Dell 33Wh Li-ion 7.6V 4400mAh , Latitude 13 7370
Posledný 1 ks na sklade
-13.85€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh , Latitude 11 5175, Latitude 11 5179, Latitude 5175
Posledný 3 ks na sklade
od 58.95€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 24Wh Li-Pol 11.1V 2200mAh, Latitude 13 7000, Latitude 7350
Externé zásoby
-3.33€
