Batéria CoreParts pre notebook Dell 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh , Latitude 11 5175, Latitude 11 5179, Latitude 5175
Popis
Dispozitive compatibile:
- Latitude 5179 JAYTON SECURE BTX
- Latitude 5175 JAYTON BTX
- Latitude 11 5179 JAYTON SECURE BTX (NO CLASS CODE)
- Latitude 11 5175 JAYTON BTX
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,53 x 21,89 x 7,81cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 7.6V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 4600mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXDE-BA0137 |
| Hmotnosť | 143 g |
| Watt-hodinová kapacita | 34 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Dell 24Wh Li-Pol 11.1V 2200mAh, Latitude 13 7000, Latitude 7350
Externé zásoby
-3.33€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 32Wh Li-Pol 7.6V 4200mAh, Latitude 12 5285
Externé zásoby
-1.28€
Batéria CoreParts pre notebook Dell 33Wh Li-ion 7.6V 4400mAh , Latitude 13 7370
Posledný 1 ks na sklade
-13.85€
