Batéria CoreParts pre notebook Asus 34Wh Li-ion 15.2V 2200mAh, B551LA-CN018G, B551LA-CR026G, Pro B551, Pro B551LA-CR015G, Pro B551LG
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 1,26 x 18,3 x 8,48cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 15.2V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2200mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAS-BA0037 |
| Hmotnosť | 396 g |
| Watt-hodinová kapacita | 34 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Asus 32WH 2Cell Li-Pol 7.6V 3400mAh , Asus:E502S E502MA
Posledný 3 ks na sklade
55.62€
